• Badanie losów absolwentów

Absolwencie!

Jeśli jesteś absolwentem Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie, ukończyłeś zasadniczą szkołę zawodową, technikum lub liceum profilowane wypełnij poniższą ankietę:

ANKIETA -ABSOLWENT.doc

Zdobyte od Ciebie informacje pozwolą nam:

• opracować zestawienia statystyczne,
          • stwierdzić, czy wiedza i umiejętności zdobyte w naszej szkole wpływają na dalszą edukację i ścieżki kariery zawodowej absolwentów,
          • określić, czy aktualna oferta edukacyjna szkoły spełnia oczekiwania uczniów, czy ewentualnie wymaga modyfikacji,
          • doskonalić efekty nauczania i wychowania.

Osiągnięte sukcesy absolwentów mogą stanowić wzór do naśladowania. Motywują uczniów do doskonalenia własnych umiejętności i nabywania potrzebnych wiadomości.

Aby osiągnąć kompletność danych, liczymy na Państwa współpracę. Dlatego zwracamy się z prośbą o  wypełnienie ankiety i przesłanie jej na – adres poczty:

sekretariat@zszwolow.pl

lub przesłanie na adres pocztowy:

Zespół Szkół Zawodowych, ul. Spacerowa 1, 56-100 Wołów