• Zajęcia dodatkowe dla uczniów 2018/2019

• Warsztaty przedsiębiorczości - "Moje konsumenckie ABC"

Zajęć rozwijających z informatyki: Obsługa komputerowych programów użytkowych.

"Edycja tekstu - to wcale nie jest trudne, ale trzeba trochę pomyśleć"

Na zajęciach rozwijających z informatyki uczniowie poznali elementy pisma, nauczyli się je prawidłowo rozmieszczać  na przykładzie pism związanych z zatrudnieniem pracowników. Wszystkie ćwiczenia były wykonywane w szkolnej pracowni komputerowej.

Na zajęciach rozwijających z geografii uczniowie pracowali z kartami pracy obliczając skalę, poznali ilościowe i jakościowe metody prezentacji zjawisk na mapach oraz obliczali odległość rzeczywistą. Te umiejętności przydadzą się na kolejnych zajęciach dotyczących prawidłowego odczytywania różnych zjawisk na mapie.

Warsztaty przedsiębiorczości: Podstawy księgowania (gr. XVI) – uczymy się księgowania na kontach bilansowych.

Zajęcia rozwijające postawy, kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej: Postaw na kreatywność (gr. XIX) - wykonujemy ćwiczenia rozwijające myślenie abstrakcyjne.

W ramach zajęć rozwijających postawy kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej przygotowaliśmy film promujący szkołę - grupa XVII.

Zajęcia rozwijające z matematyki „Matematyka i komputer - szansa na sukces” - wykorzystujemy komputer i zasoby Internetu do nauki matematyki (grupa XI).

Grupa XVIII - Zajęcia rozwijające postawy kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej - Twórcze umysły - edukacja ku kreatywności.

Warsztaty edukacyjno-zawodowe

Zajęcia z języka niemieckiego