• Koło hotelarza

• Działalność Szkolnego Koła Hotelarza skupia się głównie na inicjowaniu różnych działań na rzecz pogłębiania wiedzy i zainteresowań uczniów:

1. Zapoznanie z aktualnościami dotyczącymi branży hotelarskiej (prasa branżowa, strony internetowe organizacji branżowych i obiektów hotelarskich)

2.Udział w wycieczkach zawodoznawczych

3.Udział w wydarzeniach zawiązanych z turystyką i hotelarstwem

4. Organizowanie spotkań w szkole, na których poruszana będzie tematyka dotycząca turystyki i hotelarstwa

5. Przygotowanie uczniów do konkursów i olimpiad branży hotelarskiej

6. Udział w organizacji konkursu szkolnego „ Zawodowcy”.

Opiekunowie: Anna Kwiatkowska i Magdalena Lokś

W październiku 2013 r. członkowie Szkolnego Koła Hotelarskiego brali udział w wycieczce zawodoznawczej do Karpacza, którego celem było zapoznanie uczniów kształcących się w zawodach branży turystycznej z zasadami organizacji wycieczek krajoznawczo – turystycznych. Więcej zdjęć w galerii https://zszwolow.edupage.org/album/?#gallery/54.

Obecnie koło liczy 13 członków. Zapraszamy następnych!