• Komunikat z 03.02.2021 r.

• Ważna informacja

KONSULTACJE  DLA  MATURZYSTÓW

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dyrektor szkoły zapewnia w szkole konsultacje indywidualne lub grupowe z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne z przedmiotów, z których uczeń przystępuje do egzaminu maturalnego.
          Termin konsultacji indywidualnych (stacjonarnych i zdalnych) uczeń uzgadnia z nauczycielem.

TERMINARZ KONSULTACJI STACJONARNYCH od 08.02.2021 r
          dla przystępujących do matury 2021

Lp

Przedmiot

Nauczyciel

Czw

j.polski

A. Szechnicka

P. Bułka

12:25-14:00-gr.
          14.05-14.50-ind.

j.angielski

K. Czerepok

j.angielski

M. Glińska

Procedura przeprowadzania konsultacji z uczniami klas maturalnych
          Stanowiąca załącznik do:
          Procedury zapewniania bezpieczeństwa w szkole w związku z wystąpieniem pandemii

1. Od 09 listopada 2020 r. umożliwiamy uczniom klas maturalnych uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach (do 5 osób) i zdalnie (pozostali chętni) lub zdalnie (dla większej liczby osób).
          2. Konsultacje dotyczą uczniów klas maturalnych oraz zajęć edukacyjnych z przedmiotów, z których uczeń przystępuje do egzaminu maturalnego.
          3. Konsultacje odbywają się wg ustalonego harmonogramu wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu takiej woli przez ucznia nauczycielowi prowadzącemu konsultacje, który informuje sekretariat szkoły o dniu i godzinie konsultacji w celu przygotowania sali. Brak takiego zgłoszenia jest równoznaczny z rezygnacją z konsultacji.
          4. Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów.
          5. Uczeń po przybyciu do szkoły, udaje się bezpośrednio do sali, w której mają odbywać się konsultacje i przebywa tam pod opieką nauczyciela. Po zakończeniu zajęć, nauczyciel prowadzący konsultacje, kontroluje bezpieczne przemieszczanie się uczniów do wyjścia ze szkoły lub do innej sali.
          6. W przypadku matur próbnych, rozwiązywania arkuszy maturalnych zajęcia odbywają się w dwóch salach, które maja min 52 m2  (sale do wyboru: 31; 32; 39)
          7. Nauczyciel zobowiązany jest przybyć na konsultacje min. 10 min przed ich rozpoczęciem. Nauczyciel oczekuje na uczniów w sali, w której mają odbywać się konsultacje.
          8. Pozostałe sprawy organizacyjne reguluje „Procedura zapewnienia bezpieczeństwa w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie w związku z wystąpieniem epidemii” oraz "Procedura postepowania mająca na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły w trakcie prowadzonych w szkole konsultacji".