• Harmonogram konsultacji

        •       

          Plan dostępności nauczycieli

          Zespołu Szkół Zawodowych w Wołowie

          godziny konsultacji dla uczniów i ich rodziców w roku szkolnym 2022/2023  

          Nauczyciel

          Dzień

          Godzina

          Miejsce/sala

          Edward Andruszków

          środa

          15.00-16.00

          sala nr 5

          Beata Berezowska

          poniedziałek

          16.00-17.00

          sala nr 2

          Agata Butkiewicz

          wtorek

          16.00 – 17.00

          sala nr 12

          Anna Cocińska

          poniedziałek

          15.30-16.30

          pokój nauczycielski

          Konrad Fedorczak

          środa

          16.00-17.00

          sala nr 24

          Wiktoria Figiel

          poniedziałek

          15.00-16.00

          sala nr 24

          Tomasz Jaros

          poniedziałek

          15.40-16.40

          pokój nauczycielski

          Rafał Kauf

          poniedziałek

          15.00-16.00

          sala nr 37

          Yarosłav Koval

          poniedziałek

          15.00-16.00

          sala nr 29

          Justyna Lipińska

          poniedziałek

          14.05-15.05

          sala nr 39

          Magdalena Lokś

          poniedziałek

          15.00-16.00

          sala nr 25

          Agnieszka Łukaszewska

          poniedziałek

          15.30-16.30

          sala nr 12

          Cecylia Owczarczak

          poniedziałek

          15.00-16.00

          gabinet wicedyrektora

          Iwona Piekarek

          poniedziałek

          15.00-16.00

          biblioteka

          Mirosława Pleszkun

          poniedziałek

          15.00-16.00

          sala gimnastyczna

          Jolanta Przepiórka

          poniedziałek

          15.00-16.00

          gabinet wicedyrektora

          Henryka Przybyłowicz

          poniedziałek

          15.30-16.30

          gabinet dyrektora

          Joanna Przybyłowicz

          poniedziałek

          14.55-15.55

          sala nr 3

          Mariusz Przybyłowicz

          środa

          16.30-17.30

          sala gimnastyczna

          Piotr Pyrek

          poniedziałek

          14.55-15.55

          sala nr 2

          Brenda Romaniuk

          środa

          14.55-15.55

          sala nr 5

          Marcelina Szulżycka

          poniedziałek

          15.00-16.00

          sala nr 12

          Agnieszka Szechnicka

          środa

          15.00-16.00

          sala nr 32

          Robert Szwabowicz

          poniedziałek

          15.00-16.00

          pokój nauczycielski

          Marzenna Witruszyńska

          środa

          15.30-16.30

          sala nr 11

          Agata Żak

          poniedziałek

          14.10-15.10

          pokój nauczycielski

           

           

          dostępność nauczyciela co tydzień

           

          dostępność nauczyciela co 2 tygodnie