• Sukcesy sportowe

        • Zestawienie udziału w imprezach i zawodach sportowych

           

          Rok szkolny 2021/2022

          Lp.

          Termin

          Nazwa konkursu

          Imię i nazwisko

          nauczyciela

          przygotowującego

          ucznia/zespołu

          Laureaci

           
           

          1.        

          30.11.2021

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          V m. drużyny:

          Rafał Harwas (3B_g)

          Grzegorz Kozak (2B)

          Dawid Kurantowicz (1B)

          Oskar Lamek (1A)

          Wiktor Mazurek (3B_g)

          Kacper Pietroń (3B_g)

          Korneliusz Romanowicz (1B)

          Radosław Sójka (3B_p)

          Dawid Świrta (1A)

           

          2.        

          08.12.2021

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          I m. drużyny:

          Dominika Bochen (1A)

          Paulina Chylaka (1A)

          Nikola Cyrankowska (2T_g)

          Julia Kaczmarska (3T_p)

          Gabriela Kolbusz (3T_p)

          Aleksandra Pawłowicz (3T_p)

          Julia Zabagło (3T_p)

          Karolina Zalewska (2A)

          Wiktoria Zalewska (4T)

          3. 07.03.2022 Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców Mariusz Przybyłowicz II m. drużyny:

          Maciej Zalewski (3B_p)
          Patryk Budzik (3A_p)
          Grzegorz Kozak (2B)
          Kacper Pietroń (3B_g)
          Oliwer Krzyczkowski (2B)
          Kacper Suszyński (4T)
          Dorian Kowalczyk (1T)
          Marcel Jackowski (3B_p)
          Mateusz Budzik (3A_g)

           

          Rok szkolny 2019/2020 

          Lp.

          Termin

          Nazwa konkursu

          Imię i nazwisko

          nauczyciela

          przygotowującego

          ucznia/zespołu

          Laureaci

           
           

          1.        

          28.11.2019

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. drużyny:

          Grzegorz Kozak (1A_g)

          Krystian Iszczek (2B)

          Maciej Zalewski (1B_p)

          Jakub Mazurek (3T)

          Tomasz Czerep (3a)

          Jakub Maniszewski (2B)

          Michał Kraus (1B_g)

          Sebastian Przydatek (2B)

          Kacper Suszyński (2T)

          Maciej Rykowski (1T_g)

          Jakub Orpel (2B)

           

          2.        

          29.11.2109

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          IV m. drużyny:

           Julia Dolata (2T)

          Wiktoria Zalewska (2T)

          Dominika Pawłowska (4bh)

          Wiktoria Włodarczyk (4bh)

          Julia Zabagło (1T_p)

          Alina Wissgott (1T_p)

          Laura Kopa (1T_p)

          Kamila Śleboda (2a)

          Nikola Cyrankowska (1T_g)

           

          3.

          14.01.2020

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          III m. drużyny:

          Nikola Cyrankowska (1T_g)

          Kinga Kowalińska (1T_g)

          Gabriela Kolbusz (1T_p)

          Zuzanna Ziółkiewicz (1T_p)

          Julia Zabagło (1T_p)

          Julia Dolata (2T)

          Wiktoria Zalewska (2T)

          Anna Matejko (4tg)

          Natalia Wiśniewska (4tg)

          Martyna Turowska (4bh)

           

          4.

          21.01.2020

          Powiatowa Licealiada  
          w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. drużyny:

          Dawid Szczerba (3b)

          Dominik Lamek (2B)

          Jakub Mazurek (3T)

          Maciej Zalewski (1B_p)

          Rafał Harwas (1B_g)

          Sebastian Przydatek (2B)

          Mateusz Budzik (1A_g)

          Grzegorz Kozak (1A_g)

          Marek Tutaj (2A)

          Wiktor Mazurek (1B_g)

          Daniel Morawski (2B)

           

          5.

          23.01.2020

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          IV m. drużyny:

          Dawid Szczerba (3b)

          Maciej Rykowski (1T_g)

          Kacper Suszyński (2T)

          Maciej Zalewski (1B_p)

          Krystian Iszczek (2B)

          Sebastian Przydatek (2B)

          Daniel Morawski (2B)

          Grzegorz Kozak (1A_g)

           


           Rok szkolny 2018/2019 

          Lp.

          Termin

          Nazwa konkursu

          Imię i nazwisko

          nauczyciela

          przygotowującego

          ucznia/zespołu

          Laureaci

           
           

          1.        

          27.11.2018

          Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. drużyny:

          Mateusz Główka (3a)

          Marcin Białek (3a)

          Adrian Chylak (3a)

          Jakub Ziółkowski (2b)

          Dawid Szczerba (2b)

          Daniel Sirant (2a)

          Sebastian Przydatek (1B)

          Daniel Morawski (1B)

           

          2.        

          13.12.2108

          Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          III m. drużyny:

          Dominika Pawłowska (3bh)

          Wiktoria Włodarczyk (3bh)

          Weronika Żyża (4gh)

          Joanna Iskra (4gh)

          Wiktoria Napiórkowska (4gh)

          Wiktoria Zalewska (1T)

          Julia Dolata (1T)

          Katarzyna Snopkiewicz (2a)

          Kamila Śleboda (1A)

           

          3.        

          14.12.2018

          Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          IV m. drużyny:

          Dawid Szczerba (2b)

          Jakub Maniszewski (1B)

          Sebastian Przydatek (1B)

          Jakub Orpel (1B)

          Adrian Bednarz (4gh)

          Paweł Serafinowicz (4gh)

          Daniel Morawski (1B)

          Krystian Iszczek (1B)

          Jakub Mazurek (2T)

           

          4.        

          20.12.2018

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          I m. drużyny:

          Nina Musiał (2T)

          Roksana Wielgus (3tg)

           

          5.        

          27.02.2019

          Powiatowa Licealiada w Koszykówce Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          II m. drużyny:

          Anna Łuczak (1A)

          Julia Dolata (1T)

          Katarzyna Wójcik (1T)

          Wiktoria Zalewska (1T)

          Martyna Turowska (3bh)

          Wiktoria Włodarczyk (3bh)

          Julia Matjas (3tg)

          Weronika Żyża (4gh)

           

          6.        

          01.03.2019

          Powiatowa Licealiada w Koszykówce Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          III m. drużyny:

          Kacper Suszyński (1T)

          Krystian Iszczek (1B)

          Tomasz Czerep (2a)

          Adrian Chylak (3a)

          Szymon Nowak (3a)

          Daniel Zieleniecki (3a)

          Paweł Serafinowicz (4gh)

           

          7.        

          11.03.2019

          Finał Strefy Wrocławskiej w Tenisie Stołowym Dziewcząt - Licealiada

          Mirosława Pleszkun

          V m. drużyny:

          Roksana Wielgus (3tg)

          Nikola Pągowska (4gh)

           

          8.        

          25.03.2019

          Finał Strefy Wrocławskiej Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców - Licealiada

          Mariusz Przybyłowicz

          IV m. drużyny:

          Dominik Lamek (1B)

          Sebastian Przydatek (1B)

          Kacper Suszyński (1T)

          Jakub Ziółkowski (2b)

          Jakub Mazurek (2T)

          Szymon Nowak (3a)

          Adrian Chylak (3a)

          Daniel Zieleniecki (3a)

          Krystian Pawluk (3a)

          Paweł Serafinowicz (4gh)

           

          9.        

          24.05.2019

          IV Powiatowy Memoriał Lekkoatletyczny im. Jana Szobera

          Mirosława Pleszkun

          I m. sztafeta dziew. 4x100m –
          O. Sieradzka (1T), W. Zalewska (1T),
          M. Turowska (3bh), W. Włodarczyk (3bh)

          I m. pchnięcie kulą – K. Suszyński (1T)

          I m. bieg na 100m – M. Turowska (3bh)

          I m. bieg na 1000m – M. Turowska (3bh)

          I m. skok w dal – M. Turowska (3bh)

          I m. pchnięcie kulą –
          K. Snopkiewicz (3a)

          I m. skok w dal – S. Nowak (3a)

          I m. bieg na 1000m – A. Chylak (3a)

           

           

          Rok szkolny 2017/2018

           

          Lp.

          Termin

          Nazwa konkursu

          Imię i nazwisko

          nauczyciela

          przygotowującego

          ucznia/zespołu

          Laureaci

           
           

          1.        

          07.12.2107

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          II m. drużyny:

          Oliwia Wasilewska (2bh)

          Dominika Pawłowska (2bh)

          Wiktoria Włodarczyk (2bh)

          Weronika Żyża (3gh)

          Joanna Iskra (3gh)

          Wiktoria Napiórkowska (3gh)

          Alicja Sasanowicz (4gh)

          Marika Wissgott (4gh)

          Natalia Kuc (4gh)

          Weronika Hawrysz (4gh)

          Paula Kozieł (4gh)

           

          2.        

          08.12.2017

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Siatkowej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          IV m. drużyny:

          Jakub Mazurek (1T)

          Krystian Pawluk (2a)

          Patryk Hałasiewicz (1a)

          Mateusz Urbaniak (1a)

          Ignasiak Przemysław (4gh)

          Piętoń Damian (4gh)

          Krystian Dawidowicz (3b)

          Tomasz Czerep (1a)

          Krzysztof Korzeniowski (1a)

           

          3.        

          12.12.2017

          Powiatowe Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

          Mirosława Pleszkun

          I m. drużyny:

          Nikola Pagowska (3gh)

          Nina Musiał 1T

          IV m. drużyny:

          Adrian Łuczyński (1a)

          Mateusz Urbaniak (1a)

           

          4.        

          20.12.2017

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. – drużyny:

          Mateusz Urbaniak (1a)

          Tomasz Czerep (1a)

          Jakub Mazurek (1T)

          Adrian Łuczyński (1a)

          Krzysztof Korzeniowski (1a)

          Jakub Ziółkowski (1b)

          Michał Hudomięt (1b)

           

          5.        

          28.02.2018

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          III m. – drużyny:

          Martyna Turowska (2bh),

          Dominika Pawłowska (2bh),

          Wiktoria Włodarczyk (2bh),

          Weronika Żyża (3gh),

          Wiktoria Napiórkowska (3gh),

          Anna Matejko (2tg),

          Natalia Wiśniewska (2tg),
          Julia Matusiak (2tg),

          Ewelina Matyjak (1T),

          Jowita Gitler (2a)

           

          6.        

          01.03.2018

          Finał Strefy Wrocławskiej -Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowym Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          V m. drużyny:

          Nikola Pągowska (3gh),

          Jowita Gitler (2a),

          Roksana Wielgus (2tg)

           

          7.        

          23.05.2018

          III Powiatowy Memoriał Lekkoatletyczny im. Jana Szobera

          Mirosława Pleszkun

          I m. – pchnięcie kulą – Wiktoria Nyk (1T), Julia Matusiak (2tg)

          I m. – pchnięcie kulą – Daniel Sirant (1a), Kacper Krasicki (3a)

          I m. – skok w dal – Szymon Nowak (2a)

           

           

          Rok szkolny 2016/2017

           

          Lp.

          Termin

          Nazwa konkursu

          Imię i nazwisko

          nauczyciela

          Laureaci

           
           

          1.        

          28.11.2016

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          III m. drużyny:

          Aleksandra Holeniewska (1bh)

          Dominika Pawłowska (1bh)

          Wiktoria Włodarczyk (1bh)

          Weronika Żyża (2gh)

          Alicja Sasanowicz (3gh)

          Marika Wissgott (3gh)

          Angela Markowska (4tg)

          Katarzyna Jeziorna (4tg)

          Dorota Pietralik (2bh)

           

          2.        

          29.11.2016

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. drużyny:

          Adrian Danek (4bg)

          Krystian Dawidowicz (2b)

          Damian Piętoń (3gh)

          Krystian Pawluk (1a)

          Daniel Zieleniecki (1a)

          Tobiasz Jędrycha (4bg)

          Grzegorz Bicz (2b)

          Przemysław Ignasiak (3gh)

          Paweł Serafinowicz (2gh)

           

          3.        

          16.12.2016

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          III m. drużyny:

          II m. – drużyna:

          Adrian Danek (4bg)

          Krystian Dawidowicz (2b)

          Damian Piętoń (3gh)

          Krystian Pawluk (1a)

          Daniel Zieleniecki (1a)

          Tobiasz Jędrycha (4bh)

          Grzegorz Bicz (2b)

          Przemysław Ignasiak (3gh)

          Paweł Serafinowicz (2gh)

           

          4.        

          20.12.2016

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          II m. drużyny:

          Jowita Gitler (1a)

          Dominika Pawłowska (1bh)

          Martyna Turowska (1bh)

          Anna Matejko (1tg)

          Natalia Wiśniewska (1tg)

          Weronika Żyża (2gh)

          Wiktoria Napiórkowska (2gh)

          Angela Markowska (4tg)

          Katarzyna Jeziorna (4tg)

           

          5.        

          21.12.2016

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Koszykówce Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          I m. drużyny:

          (kwalifikacja do rozgrywek strefy wojewódzkiej)

          Adrian Danek (4bg)

          Tobiasz Jędrycha (4bg)

          Patryk Kwapień (3a)

          Krystian Pawluk (1a)

          Daniel Zieleniecki (1a)

          Paweł Serafinowicz (2gh)

          Michał Baranowski (4bg)

          Łukasz Karasek (2gh)

           

          6.        

          30.01.2017

          Finał Międzypowiatowy Licealiady Młodzieży w Koszykówce Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. drużyny:

          Adrian Danek (4bg)

          Tobiasz Jędrycha (4bg)

          Patryk Kwapień (3a)

          Krystian Pawluk (1a)

          Daniel Zieleniecki (1a)

          Paweł Serafinowicz (2gh)

          Michał Baranowski (4bg)

          Łukasz Karasek (2gh)

           

          7.        

          16.02.2017

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Ręcznej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          I m. drużyny:

          Adrian Danek (4bg)

          Przemysław Ignasiak (3gh)

          Damian Piętoń (3gh)

          Mateusz Drożdżowski (3gh)

          Krystian Pawluk (1a)

          Daniel Zielenicki (1a)

          Szymon Nowak (1a)

          Mateusz Główka (1a)

          Bartosz Sajan (3b)

          Patryk Kwapień (3a)

           

          8.        

          26.05.2017

          II Powiatowy Memoriał Lekkoatletyczny im. Jana Szobera

          Mariusz Przybyłowicz

          Mirosława Pleszkun

          I m. skok w dal: Martyna Turowska (1bh)

          I m. bieg na 800 m: Martyna Turowska (1bh),

          III m bieg na 100 m.: Adrian Chylak (1a)

          I m. pchnięcie kulą (dzw.):Dominka Pawłowska (1bh),II m. pchnięcie kulą (dzw.): Anna Pietroń (1tg)

          I m. pchnięcie kulą (chł.):Krystain Pawluk (1a), II m. pchnięcie kulą (chł.): Kacper Krasicki (2a)

          II m. rzut oszczepem (dzw.): Zuzanna Tkaczyk (3b),

          II m. rzut oszczepem (chł.): Kacper Krasicki (2a)

          V m. bieg na 100 m: Marta Hormańska (1bh)

           

           

          Rok szkolny 2015/2016

           

          Lp.

          Termin

          Dyscyplina sportowa

          Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia/zespół

          Miejsce/laureaci

           
           

          1.        

          12.11.2015

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

          Mirosława Pleszkun

          IV m. drużyny:

          Agnieszka Żyża (4tg)

          Beata Siergiej (4tg)

          Bożena Gitler (3b)
          Ewa Grabowska (3b)

          Daria Należna (3b)

          Dorota Pietralik (3bg)

          Amelia Abramczyk (3ht)

          Marika Wissgott (2gh)
          Alicja Sasanowicz (2gh)

          Weronika Żyża (1gh)

           

          2.        

          13.11.2015

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          II m. drużyny:

          Tobiasz Kuc (4bh)

          Bartłomiej Malewicz (4tg)

          Adrian Danek (3bg)
          Stanisław Cierpiał (4bh)

          Tobiasz Jędrycha (3bg)

          Jarosław Morga (4bh)

          Mateusz Grochowiec (4bh)

          Przemysław Ignasiak (2gh)

          Mateusz Hałasiewicz (3bg)

           

          3.        

          10.12.2015

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          III m. drużyny:

          Bartłomiej Malewicz (4tg)

          Jarosław Morga (4bh)

          Tobiasz Kuc (4bh)
          Mateusz Grochowiec (4bh)

          Adrian Danek (3bg)

          Jakub Waliszewski (3bg)

          Kacper Walaś (3tg)

          Przemysław Ignasiak (2gh)

          Mateusz Kraus (3b)

          Sebastian Krawiec (1a)

           

          4.        

          16.12.2015

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Tenisie Stołowy Dziewcząt i Chłopców

          Mirosława Pleszkun

          II m. drużyny:

          Patryk Kopacz (3ht)

          Damian Wojtyła (3bg)

          II m. druzyny:

          Nikola Pągowska (1gh)

          Dorota Pietralik (3bg)

          Zuzanna Tkaczyk (2b)

           

          5.        

          16.03.2016

          Powiatowa Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Ręcznej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          I m. drużyny:

          (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)

          Artur Danek (3b)

          Tobiasz Jędrycha (3bg)

          Mateusz Kraus (3b)

          Szymon Myrdzio (3b)

          Wojciech Fedorowicz (4bh)

          Mateusz Hałasiewicz (3bg)

          Tobiasz Kuc (4bh)

          Jarosław Morga (4bh),
          Marcin Waszczyszyn (4bh)

          Mariusz Szumiał (4bh)

          Przemysław Ignasiak (2gh)

           

          6.        

          12.04.2016

          Finał Strefy Wrocławskiej  - Licealiada Młodzieży w Halowej Piłce Ręcznej Chłopców

          Mariusz Przybyłowicz

          IV m. drużyny:

          Norbert Piętoń (3ht)

          Jarosław Morga (4bh)

          Tobiasz Kuc (4bh)
          Wojciech Fedorowicz (4bh)

          Marcin Waszczyszyn (4bh)

          Artur Danek (3b),

          Dawid Drzazga (4bh)

          Szymon Myrdzio (3b)

          Mariusz Szumiał (4bh)

          Paweł Okulewicz (3a)

          Przemysław Ignasiak (2gh)

           

          7.        

          10.06.2016

          I  Powiatowy Memoriał Lekkoatletyczny im. Jana Szobera

          Mariusz Przybyłowicz

          I m. w pchnięciu kulą – Kacper Krasicki (1a) 

          II m. w pchnięciu kulą – Mateusz Drożdżowski (2gh)

          II m. w skoku w dal –Marcus Tusiński (1a)