• Dokumenty rekrutacyjne

Dokumenty postępowania rekrutacyjnego

Wykaz dokumentów wymaganych podczas rekrutacji do Technikum oraz Branżowej szkoły I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie:

1. Wniosek o przyjęcie do szkoły –  wniosek wypełnia się na platformie rekrutacyjnej, drukuje i podpisuje uczeń i rodzic/prawny opiekun.
          2. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.
          3. Zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
          4. Zdjęcia legitymacyjne -  2 szt. (czytelnie podpisane na odwrocie: imię i nazwisko).
          5. Zaświadczenie lekarskie wydane przez lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w określonym zawodzie.
          6. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do klasy pierwszej Branżowej Szkoły I Stopnia - oświadczenie przyszłego pracodawcy o zapewnieniu miejsca na odbywanie praktycznej nauki zawodu – Zaswiadczenie_o_miejscu_praktycznej_nauki_zawodu_kandydat_do__szkoly_branzowej.docx.

Ponadto można dołączyć (jeżeli dotyczy):

1. Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinię PPP.
          2. Orzeczenie o niepełnosprawności lub o stopniu niepełnosprawności kandydata.
          3. Orzeczenie o niepełnosprawności jednego lub obojga rodziców kandydata.
          4. Orzeczenie o niepełnosprawności rodzeństwa kandydata.
          5. Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna o wielodzietności rodziny kandydata - oświadczenie drukuje się z platformy rekrutacyjnej, wypełnia i podpisuje rodzic.
          6. Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna o samotnym wychowywaniu kandydata w rodzinie – oświadczenie drukuje się z platformy rekrutacyjnej, wypełnia i podpisuje rodzic.
          7. Dokument poświadczający objęcie kandydata pieczą zastępczą.
          8. Zaświadczenia wydane przez komisje konkursowe o uzyskaniu tytułu laureata lub finalisty konkursów i olimpiad.