Zebrania z rodzicami
6 września 2021 r. godz. 16.00
ZAPRASZAMY!
Pobierz Harmonogram_zebran_i_konsultacji_z_rodzicami_2021-2022.pdf
Zebrania z rodzicami
6 września 2021 r. godz. 16.00
ZAPRASZAMY!
Pobierz Harmonogram_zebran_i_konsultacji_z_rodzicami_2021-2022.pdf
Termin przekazania szkołom wyników egzaminu zawodoweg dla sesji czeriwec-lipiec 2021 - 31.08.2021 r.
Termin przekazania szkołom i zdającym świadectw oraz dyplomów dla sesji czerwiec-lipeic 2021 - 08.09.2021 r.
Zalecenia i rekomendacje dla szkół, które będą obowiązywały od 1 września 2021 r.
Kandydaci przyjęci do klasy pierwszej technikum - technik żywienia i usług gastronomicznych proszeni są o wykonanie badania laboratyjnego do celów sanitarno – epidemiologicznych (badanie na nosicielstwo) i dostarczenie do szkoły.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
01 września 2021 r. godz. 9.00
Pisemny egzamin poprawkowy odbędzie się 24 sierpnia 2021 r. o godz. 9:00.
Miejsce egzaminu: Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie, ul. Spacerowa 1.
Zdający przystępujący do egzaminu pisemnego powinien stawić się na egzamin w szkole z dowodem tożsamości i dozwolonymi przyborami nie później niż o 8:15.
Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum zaprasza na IV edycję ogólnopolskiej konferencji pt. „Nauczyciel-Dziecko-Rodzic” dedykowaną nauczycielom, rodzicom, opiekunom oraz wszystkim, którym zależy na budowaniu wzajemnych, dobrych relacji oraz wspierania rozwoju dzieci i młodzieży w edukacji stacjonarnej pn. POWRÓT DO NAUKI STACJONARNEJ - WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DZIECI, MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI.
Zapisy na konferencję, pełny harmonogram wydarzenia oraz szczegółowe informacje pod linkiem https://www.cb.szczecin.pl/konferencja-nauczyciel-rodzic-dziecko/
Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma bezpłatny e-book z narzędziami projektowymi dla nauczycieli oraz certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu.
Dolnośląski Kurtator Oświaty zaprasza do udziału w spotkaniu on-line poświęconemu szczepieniu młodzieży przeciw COVID-19. Czytaj_wiecej_....pdf
Bookcrossing polega na zostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych, jak również na specjalnie przeznaczonych do tego celu półkach (stoliki, regały, gabloty, biblioteczki plenerowe), po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg. Działania te mają na celu stworzenie przez czytelników swoistej globalnej biblioteki, bez żadnych ram instytucjonalnych, opłat czy kart bibliotecznych. Idea bookcrossingu opiera się na założeniu, że literaturę należy rozpowszechniać. Książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, by mogły żyć i spełniać swoje zadanie. W tej podróży ważne jest to, że po prostu są czytane. Nie są ozdobami na półkach, stają się ogólnodostępne. A więc – żyją, bo nas uczą, bawią, zaskakują. W tym roku z powodu pandemii bookcrossing będzie miał inny przebieg. Uczniowie naszej szkoły zrobią zdjęcia ulubionej książki, lub z ulubioną książką, a efekty pracy zostaną zamieszczone na facebooku szkoły.
Jeśli jesteś zainteresowany/-a udziałem w projekcie wymian i staży pt. „Poznajmy się od kuchni”, chcesz wyjechać do Niemiec i szkolić kompetencje językowe i społeczne, poznać nowych ludzi, zwiedzić Europę, zapraszamy Cię do współpracy.
Rozpoczynamy rekrutację do projektu, zapoznaj się z Regulaminem i złóż dokumenty. Wzory deklaracji są do pobrania pani Joanny Przybyłowicz.
Miejsca w województwie dolnośląskim, w których młodzież możne uzyskać bezpłatną pomoc psychologiczną i psychiatryczną - pobierz załącznik.
Powered by aSc EduPage